צוותא

תוכנית צוותא מציעה לימוד חי ותוסס, ברוח שדומה לבתי המדרש הגבוהים והמכינות. באמצעות אברכים ומדריכים המגיעים עם תוכנית סדורה ללימודי חברותא בקבוצות קטנות של 4-5 תלמידים, נוצר לימוד אנרגטי היוצר אהבת תורה ויחס חיובי לגמרא. מורים רבים מדווחים שבעקבות הכולל שנפתח בה ניכר שיפור עצום בהישגי התלמידים בגמרא ובעיקר בלב הנפתח אליה.

חזון: ילדים ונערים רבים מתקשים למצוא נקודת חיבור ללימודי הגמרא, ובמקום שתעשה להם סם חיים נעשת להם סם מוות. יצירת בית מדרש חוויתי, אנרגטי וצעיר ברוח הישיבות הגבוהות והמכינות, בבית הספר תפתח בלב התלמידים אהבה ללימוד, חיבור מחודש לגמרא ובהתאמה גם שיפור בציונים.

הדרך שלנו אל

היעדים

  • יצירת מרחב של בית מדרש פעיל בבית הספר
  • רכישת מיומנות לימוד גמרא על ידי לימוד בחברותא
  • הקניית חוויה בלימוד סוגיות לעומק
  • העמקה בסוגיות שונות מסביב למעגל השנה ואירועים אקטואליים 
  • העצמת התלמיד על ידי קשר אישי עם המדריךהעצמת התלמיד על ידי קשר אישי

השלבים שלנו להצלחת התכונית

התוכנית צמודה לאורך כל הדרך להתווית כיוון ודרך של מנהל בית הספר ועם זאת מאפשרת לו לייצר תהליכי אבחון, תכנון ויישום במעגלים רחבים בתוך בית הספר ואף בקהילה והרשויות.

מעוניינים בתוכנית המיוחדת לבית הספר שלכם?

השאירו פרטים ואחד מהרכזים שלנו יחזור אליכם בהקדם

נושאי התוכנית

תוכנית צוותא מציעה לימוד חי ותוסס, ברוח שדומה לבתי המדרש הגבוהים והמכינות. באמצעות אברכים ומדריכים המגיעים עם תוכנית סדורה ללימודי חברותא בקבוצות קטנות של 4-5 תלמידים, נוצר לימוד אנרגטי היוצר אהבת תורה ויחס חיובי לגמרא שמשפיע ומקרין על לימוד התורה של התלמידים ואף עשוי להשפיע על מערכת היחסים שלהם עם הגמרא לאורך חייהם.

01

ישיבת תכנון ראשונית עם המנהל, הבנת הצרכים, השותפים הפוטנציאליים והתשתיות הקיימות לטובת התהליך

(צוותים, בעלי תפקידים, מפת שיתופי הפעולה בצוות)

02

ישיבה עם מספר מצומצם של אנשי צוות לפי בחירת מנהל, לתכנון ראשוני עם גמישות מירבית לקביעת תהליך אופטימלי מותאם לכל בית ספר

מעוניינים בתוכנית המיוחדת לבית הספר שלכם?

השאירו פרטים ואחד מהרכזים שלנו יחזור אליכם בהקדם