מselלולים יהודים אל הנפש

מselלולים יהודים אל הנפש

שמחה אינה מצב רוח, אלה כשרות והעשרות שמיועדות למורים ותלמידים, כחלק מרכישת מיומנויות חדשות של קאוצינג בזוית ראיה יהודית ומתוך הכרות עם המקורות. להעשיר את עולם של מורים ותלמידים עם ערכים מתוך עבודת המידות וממנה לצאת למיומנויות עבודה בקבוצה ודיבייט. תוכנית זאת רואה חשיבות עצומה בליווי צוותי בתי הספר ומעבירה את המורים סדנאות והכשרות  להעצמת עולם הרוחני שלהם, שכן אין אדם יכול לתת משהו שאין בו.

המטרה: איך לצעוד במסע החיים בתבונה ובשמחה.

מעולם לא ראתה היהדות במורה אדם המעביר רק ידע

"הפוך בה והפוך בה שכולה בה"

הדרך שלנו אל

היעד

אפיקים רואה חשיבות עצומה בליווי צוותי בתי הספר ומעבירה את המורים סדנאות והכשרות להעצמת עולם הרוחני שלהם, שכן אין אדם יכול לתת משהו שאין בו. תוכנית sel מתכתבת מאוד עם הראיה היהודית דורות על גבי דורות ועם העשיה שלנו בשטח הרבה מהתכנים זהים. ואלה שלא- מזמנים אותנו לשיח עמוק, מעניין ומעצים.

העצמה רוחנית בקרב הנוער

השלבים שלנו להצלחת התכונית

התוכנית צמודה לאורך כל הדרך להתווית כיוון ודרך של מנהל בית הספר ועם זאת מאפשרת לו לייצר תהליכי אבחון, תכנון ויישום במעגלים רחבים בתוך בית הספר ואף בקהילה והרשויות.

מעוניינים בתוכנית המיוחדת לבית הספר שלכם?

השאירו פרטים ואחד מהרכזים שלנו יחזור אליכם בהקדם

נושאי התוכנית

בניית התוכנית הינה ייחודית ופרטנית לכל מוסד ובית ספר שפונה אלינו, כדי לתפור חליפה למוסד ולצרכים שלו. בעקבות כך יפתח החלק הראשון של היכרות המוסד בשתי פגישות:

01

ישיבת תכנון ראשונית עם המנהל, הבנת הצרכים, השותפים הפוטנציאליים והתשתיות הקיימות לטובת התהליך

(צוותים, בעלי תפקידים, מפת שיתופי הפעולה בצוות)

02

ישיבה עם מספר מצומצם של אנשי צוות לפי בחירת מנהל, לתכנון ראשוני עם גמישות מירבית לקביעת תהליך אופטימלי מותאם לכל בית ספר

מעוניינים בתוכנית המיוחדת לבית הספר שלכם?

השאירו פרטים ואחד מהרכזים שלנו יחזור אליכם בהקדם