אפיקים משפחה

אפיקים משפחה
שיתוף פעולה בין הבית ומוסד החינוך הוא מנוע לצמיחה ושינוי עבור התלמיד, וקשר טוב ופתוח בין ההורים למערכת החינוך יכולים להשפיע טוב על כל הנוגעים בדבר. התוכנית מספקת למנהל ולרכזים תוכן איכותי ומלווה את התקשורת הזאת. כך לדוגמה הוא מציע ניוזלטרים כתובים, סיוע בצוותים החינוכיים וקו חם להורים התמודדים עם דילמות חינוכיות שונות. התוכנית היא כלי עבודה לגיוס ההורים לצד בית הספר והעמקת שיתוף הפעולה למען טובת הילד והמערכת.

המטרה: לחזק את המשפחה ואת החיבור המיוחד של כל משפחה ומשפחה לערכי המסורת היהודית.

התוכנית מתייחסת למשפחה בצורה הוליסטית-גוף אחד, יחידה אחת המעוניינת לשמור על כל חלקיה ולהפעלות מותאמות לכל חברי המשפחה.

הדרך שלנו אל

היעד

חיי היום יום הלא פשוטים שואבים את ההורים לעיסוקים רבים מחוץ לבית.
עצמאות הילדים המוקדמת , ביחד עם הטכנולוגיה השואבת את כולם אליה,גורמים לזמני הורים וילדים משותפים נינוחים ומשפיעים להיות יותר ויותר נדירים.
מתוך אמונה שהמשפחה היא אבן היסוד בעם ישראל ובשמירה על יהדותו בפרט,אנו רואים חשיבות לחזק את המשפחה ואת החיבור המיוחד של כל משפחה ומשפחה לערכי המסורת היהודית.

תוכנית שהצליחה בעשרות בתי ספר!

השלבים שלנו להצלחת התכונית

התוכנית צמודה לאורך כל הדרך להתווית כיוון ודרך של מנהל בית הספר ועם זאת מאפשרת לו לייצר תהליכי אבחון, תכנון ויישום במעגלים רחבים בתוך בית הספר ואף בקהילה והרשויות.

מעוניינים בתוכנית המיוחדת לבית הספר שלכם?

השאירו פרטים ואחד מהרכזים שלנו יחזור אליכם בהקדם

נושאי התוכנית

בניית התוכנית הינה ייחודית ופרטנית לכל מוסד ובית ספר שפונה אלינו, כדי לתפור חליפה למוסד ולצרכים שלו. בעקבות כך יפתח החלק הראשון של היכרות המוסד בשתי פגישות:

01

ישיבת תכנון ראשונית עם המנהל, הבנת הצרכים, השותפים הפוטנציאליים והתשתיות הקיימות לטובת התהליך

(צוותים, בעלי תפקידים, מפת שיתופי הפעולה בצוות)

02

ישיבה עם מספר מצומצם של אנשי צוות לפי בחירת מנהל, לתכנון ראשוני עם גמישות מירבית לקביעת תהליך אופטימלי מותאם לכל בית ספר

מעוניינים בתוכנית המיוחדת לבית הספר שלכם?

השאירו פרטים ואחד מהרכזים שלנו יחזור אליכם בהקדם